українська російська англійська
На Дніпропетровщині в електронному форматі доступні майже півмільйона поземельних книг
22.09.2016 | 11:43
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Головне управління Держгеокадастру Дніпропетровщини, а також територіальні підрозділи у районах та містах області завершують перевід інформації про земельні ділянки у електронний формат.

З початку року державні кадастрові реєстратори Дніпропетровщини відкрили у електронному форматі 490 753 поземельні книги. Цей показник становить 91,4% від загальної кількості земельних ділянок, які зареєстровані в Державному земельному кадастрі. За 2015 рік оцифровано 245 110 пакетів документів.

Відкриття поземельних книг – одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Під час здійснення цієї операції проводиться аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази Державного земельного кадастру. Публічні дані про земельні ділянки надають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують процес надання адміністративних послуг в он-лайн режимі.

Довідково

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

 

версія для друку