українська російська англійська
Громадські експерти Реанімаційного пакета реформ підтримали законопроект Мінфіну щодо удосконалення податкової системи
22.09.2016 | 15:30
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

20 вересня заступник Міністра фінансів Євген Капінус та радник Міністра Яна Бугрімова обговорили законопроект щодо удосконалення податкової системи з групою громадських експертів Реанімаційного пакета реформ, до складу якої входять провідні незалежні дослідницькі центри та громадські організації.

Головна мета змін - усунути ті перепони, які заважають підприємцям нормально працювати та розвиватися. Зокрема, ми спрощуємо адміністрування, це зменшує витрати грошей та часу для бізнесу. Ще одна ціль - зменшити можливості маніпуляцій з боку ДФС та відповідно тиск на бізнес. Під час зустрічі група експертів РПР висловили свою підтримку щодо законопроекту, розробленого Мінфіном разом із народними депутатами, бізнесом та громадськими експертами. З самого початку процесу Мінфін зустрічався з усіма сторонами та оприлюднював презентації та робочі версії документів для публічного обговорення, де кожен охочий міг вільно висловити свою думку.

«Ми намагалися зробити процес максимально відкритим та залучали до розробки над законопроектом всіх зацікавлених стейтхолдерів. Ми вдячні за підтримку експертів РПР і переконані, що запропоновані зміни дійсно покращать умови ведення бізнесу та стимулюватимуть подальший економічний розвиток в нашій країні», - зазначив з цього приводу заступник Міністра фінансів Євген Капінус.

Завантажити презентацію

Ознайомитися з попередньою версією змін можна тут .

Ознайомитися з попередньою версією змін, який Мінфін оприлюднив для публічного обговорення можна тут.

 

 

версія для друку