українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з помічником Міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Елісою Слоткін
22.09.2016 | 16:05
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з помічником Міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Елісою Слоткін.

Сторони обговорили актуальні питання двосторонньої взаємодії у світлі підписаної 8 вересня у Лондоні керівниками оборонних відомств України та Сполучених Штатів Америки «Концепції розвитку партнерства між Міністерством оборони України та Міністерством оборони США на п’ятирічний період».

Окрема увага була приділена підготовці «Дорожньої карти» оборонної реформи в Україні з урахуванням Комплексного пакета допомоги Україні, ухваленого на Варшавському саміті НАТО в липні. У цьому ж контексті Іванна Климпуш-Цинцадзе поінформувала пані Слоткін про підготовку проекту Річної національної програми співробітництва України з НАТО на 2017 рік, яка має стати комплексною програмою стратегічних реформ, що впроваджуються в Україні за підтримки НАТО та держав-членів Північноатлантичного Альянсу.

Співрозмовники привітали високий рівень ефективності двостороннього українсько-американського співробітництва у політичній, безпековій та оборонній сферах, а також у рамках реалізації проектів та програм НАТО.

Під час зустрічі також були детально обговорені питання допомоги з боку США у лікуванні та реабілітації українських військовослужбовців, поранених в АТО.

 

версія для друку