українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко провів нараду щодо розвитку в Україні ігрових олімпійських видів спорту
22.09.2016 | 17:24
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка відбулася нарада щодо розвитку в Україні ігрових олімпійських видів спорту. У нараді також взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, представники Міністерства освіти і науки, Міністерства оборони, керівники спортивних федерацій та авторитетних спортивних інституцій.

Учасники наради обговорили  актуальні проблеми в ігрових олімпійських видах спорту та напрацювали подальший план дій щодо їх розвитку. Представниками спортивних федерацій були внесені конкретні пропозиції щодо створення дієвих інструментів для державної та спонсорської підтримки командних видів спорту, зокрема тих, які мають найвищі шанси брати участь в Олімпіадах. 

Учасники наради акцентували увагу на тому, що потрібно удосконалити  на законодавчому рівні підтримку спорту і кошти на його розвиток спрямовувати від лотерей, а також обговорили питання необхідності підготовки закону «Про меценатство».  

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко повідомив, що на розвиток спортивної інфраструктури у наступному році з Державного фонду регіонального розвитку має бути скеровано до 10% коштів, що відзначено спортивною громадськістю як вагоме зрушення. 

 Під час наради особливу увагу було приділено розвитку студентського спорту, створенню команд у вищих навчальних закладах та залученню їх до чемпіонатів України. 

За результатами наради будуть напрацьовані урядові рішення, які визначать конкретні кроки для розв’язання актуальних проблем розвитку ігрових олімпійських видів спорту.

 

 

версія для друку