українська російська англійська
У Нью-Йорку відбулась зустріч глав зовнішньополітичних відомств України та Швеції Павла Клімкіна та Маргот Вальстрьом
23.09.2016 | 11:23
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

У ході робочого візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка з метою участі в 71-й сесії ГА ООН відбулася його зустріч з Міністром закордонних справ Швеції Маргот Вальстрьом.

Під час зустрічі були обговорені питання розвитку двостороннього політичного діалогу, зокрема організації двосторонніх візитів високого рівня напередодні наступного засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС восени цього року.

Міністр Павло Клімкін подякував своїй шведській колезі за послідовну підтримку України у її протистоянні проти російської агресії та відбудові економіки, зокрема технічної та гуманітарної допомоги, яку Швеція надає нашій країні через організації системи ООН.

Зі свого боку Маргот Вальстрьом відзначила важливість підтримання режиму санкцій проти РФ, підвищення їх дієвості, а також сприяння роботі місії ОБСЄ в Україні в контексті моніторингу виконання Мінських домовленостей.

Окремо була обговорена подальша співпраця України та Швеції в рамках Ради Безпеки ООН, членство в якій обійматиме Швеція в 2017 році.

 

версія для друку