українська російська англійська
Геннадій Зубко: У 2016 році за рахунок Фонду регіонального розвитку на Житомирщині реалізовується 38 інвестпроектів на суму 109, 6 млн грн
23.09.2016 | 12:55
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

У 2016 році за рахунок Фонду регіонального розвитку на Житомирщині реалізовується 38 інвестпроектів на суму 109, 6 млн грн. Про це сьогодні повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Житомирської області.

«Інвестиційні програми, які фінансуються через ДФРР реалізовуються у різних галузях.  По Житомирській області маємо у галузі освіти – 18 проектів, медицини – 2 проекти, культури – 1 проект, спорту – 3 проекти, вуличного освітлення – 11 проектів, інші – 3 проекти», - повідомив Геннадій Зубко.

Приклад такого проекту - Тетерівська загальноосвітня школа, яку відвідав Віце-прем’єр-міністр. У закладі здійснюють капітальний ремонт із комплексною термосанацією, утеплено фасади, замінено вікна та двері, завершується ремонт та утеплення покрівлі. «Це – яскравий приклад бюджетної децентралізації у дії. Адже загальний кошторис у 4,92 млн на 90% фінансується за рахунок коштів ДФРР і на 10% з місцевого бюджету. До речі, саме за кошти Тетерівської ОТГ планується здійснити ремонт системи опалення та внутрішнє оздоблення», - наголосив Геннадій Зубко.

 

 

версія для друку