українська російська англійська
Геннадій Зубко взяв участь у відкритті дитячого садка у Тетерівській ОТГ
23.09.2016 | 13:04
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ

Сьогодні Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Житомирської області взяв  участь у відкритті дитячого садка «Сонечко» у селі Дениші, що входить до складу Тетерівської об’єднаної територіальної громади.

«Об’єднані територіальні громади стають сильними та самодостатніми. Фінансова децентралізація дає їм можливість розбудовувати соціальні об’єкти та інфраструктуру. Громади отримали можливості й кошти, за якими вже сьогодні – відкриття дитсадків, шкіл, лікарень, відбудова доріг. Люди відчули переваги реформи, і цей процес незворотній», - наголосив Геннадій Зубко.

Капітальний ремонт дитячого садка здійснено за рахунок державної субвенції у сумі 2,6 млн грн. А за рахунок коштів місцевого бюджету - 293 тис. грн - профінансовано облаштування підлоги. Дитсадок розрахований на 70 дітей. Має автономну котельню на твердому паливі, пральню, 3 ігрові зони та спортивний майданчик. Полагоджено інженерні системи, встановлено охоронно-пожежну сигналізацію, замінено вікна і двері, здійснено благоустрій території.

 

версія для друку