українська російська англійська
Павло Розенко привітав запорізьких паралімпійців з нагородами
23.09.2016 | 14:44
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 23 вересня, у Запоріжжя повернулися дев’ятеро паралімпійців, які на ХV Паралімпійських іграх в Ріо завоювали 10 медалей, із них 3 золоті, 5 срібних и 2 бронзові.

Чемпіонів-паралімпійців у Запоріжжі разом із десятками містян, родичами та тренерами, представниками обласної і міської влади зустрів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Така кількість медалей, здобутих на цьогорічній паралімпіаді нашою збірною, для багатьох, напевно, стала шоком. Але для мене це не було несподіванкою, адже я знаю, наскільки активно паралімпійський рух в Україні розвивається і виборює своє гідне місце», - сказав Павло Розенко, вітаючи паралімпійців із нагородами.

«Ви показали свої надзвичайні можливості всьому світові! Ви посіли третє командне місце, випередивши збірну США. У наступному році ми плануємо майже вдвічі збільшити бюджет для розвитку паралімпійського спорту», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

На рахунку запорізьких спортсменів - 10 медалей. Золото внесла до української скарбнички Інна Черняк (дзюдо), три срібні медалі та одну бронзову виборола Вікторія Савцова (плавання), бронза - від Марини Вербової (плавання), дві золоті медалі у командному виступі здобули Михайло Попов та Максим Ніколенко (настільний теніс), срібна медаль - на рахунку Марії Помазан (легка атлетика, штовхання ядра), срібло - від Миколи Діброва (легка атлетика, штовхання ядра).

 

Переглянути ще фото

версія для друку