українська російська англійська
МОН: Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського розпочне навчальний процес 26 вересня 2016 року
23.09.2016 | 15:37
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського  відновлює свою роботу в м. Київ.

Проект постанови про приєднання до Університету Академії муніципального управління, навчальна база якої зможе задовольнити потреби обох ВНЗ, наразі проходить погодження профільних міністерств (Мінфін та Мінекономрозвитку вже погодили, зараз документ передано в установленому порядку до Мін’юсту). Постановою передбачено, що Університет є правонаступником усього майна, прав та обов’язків Академії (у тому числі навчального фонду і гуртожитків).

Допоки формальний процес приєднання триває, керівництво Академії погодилося надати свої лекційні аудиторії для навчання студентів Університету.

Крім того, керівництво Академії усіляко сприяє розміщенню студентів Університету в своїх гуртожитках. За підтримки МОН також триває робота з тимчасового розміщення студентів Університету в гуртожитках інших ВНЗ.

Оскільки процес зарахування студентів Університету тривав до 20 вересня, Міністерство освіти і науки сподівається, що найближчим часом ректорат Університету надасть свої розрахунки щодо штатного розпису відповідно до наявного контингенту студентів, які навчатимуться в Університеті.

26 вересня в Міністерстві освіти і науки відбудеться урочисте посвячення студентів-першокурсників Таврійського національного університету, а вже 27 вересня розпочнуться заняття в лекційних аудиторіях.

На території України успішно здійснюють освітню діяльність ще 15 тимчасово переміщених ВНЗ з АР Крим та Донбасу. Завдяки спільній роботі ректорів цих ВНЗ з Міністерством освіти і науки України було створено всі необхідні умови для належної організації освітнього процесу та проживання студентів і викладачів.

версія для друку