українська російська англійська
Команда Військово-Морських Сил - переможці ХХIV чемпіонату Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту
23.09.2016 | 16:25
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Впродовж чотирьох днів у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ тривав чемпіонат Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту серед семи команд військових вогнеборців.

Інтрига змагання зберігалася до останнього дня, коли відбувався один з найвидовишніших етапів чемпіонату – бойове розгортання пожежного автомобіля. Кожна команда в кількості п’яти чоловік прокладала пожежну рукавну лінію і струменем води вражала мішені.

Після закінчення останнього етапу чемпіонату, суддівська колегія, у складі офіцерів-представників Генерального штабу та видів Збройних Сил, за сумою балів усіх чотирьох видів пожежно-прикладного спорту визначила переможців.

У загальному заліку почесну “бронзу” виборола команда Сухопутних військ Збройних Сил України. Друге місце посіли військові спортсмени з Національного університету оборони України. Чемпіоном Збройних Сил України з пожежно-прикладного 2016 року стала команда Військово-Морських Сил.

Також були визначені команди, які показали найкращі результати за кожним видом змагань. Таким чином, на 100-метрівці з перешкодами та у двоборстві найкращі результати показала команда Військово-Морських Сил, на “штурмовці” кращими були спортсмени Сухопутних військ. У пожежній естафеті найкраще проявила себе команда Озброєння Збройних Сил, а у бойовому розгортанні – команда Національного університету оборони України.

За підсумками ХХIV чемпіонату Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту команда переможців та призери в командному заліку отримали перехідні кубки та дипломи. Кращі вогнеборці в особистих дисциплінах були нагороджені медалями, дипломами та грамотами від організаторів змагань.

версія для друку