українська російська англійська
Світовий Банк – важливий партнер і друг Міністерства інфраструтури України, - Володимир Омелян
23.09.2016 | 18:00
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Світовий Банк – важливий партнер і друг Міністерства інфраструктури України. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з Директором представництва Світового Банку в Україні Сату Кахконен, яка відбулась 22 вересня в Києві. Міністр інфраструктури України високо оцінив рівень двостороннього співробітництва між Міністерством та Світовим Банком. «Ми високо цінуємо ту підтримку, яку надає нам Світовий Банк. Одним з ключових завдань Міністерства на сьогодні є розробка стратегії розвитку автошляхів. Сподіваюсь, що після схвалення відповідної стратегії ми зможемо посилити динаміку наших взаємин», - наголосив Володимир Омелян.

В ході зустрічі Міністр інфраструктури також наголосив, що призначення нового керівника  ДП «Укрдорінвест» Олени Криворучко має стати початком нової успішної історії співпраці цього державного підприємства з міжнародними фінансовими організаціями та інституаціями, зокрема, зі Світовим Банком. «Ключове завдання перед «Укрдорінвест» сьогодні – збільшити відсоток використання коштів, які вже було виділено Світовим Банком на дорожні проекти», - наголосив він.

Сторони обговорили стан реалізації спільних проектів та перспективи подальшого співробітництва в інфраструктурній та автодорожній галузях.

 

версія для друку