українська російська англійська
Володимир Гройсман: Головне завдання Уряду - розвиток національної економіки, що дасть можливість підвищення соціальних стандартів
23.09.2016 | 19:45
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Підвищення соціальних стандартів має відповідати розвитку національної економіки, і Уряд працює над тим, щоб забезпечити зростання обох цих показників. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами у п'ятницю.

Прем’єр-міністр нагадав, що з 1 грудня 2016 року відбудеться збільшення соціальних стандартів на 10%, з 1 січня 2017 року - ще на 10%.

"Якщо ви мене запитаєте, чи я задоволений, я цим не задоволений. Але я точно знаю, що це тільки початок наших кроків, які дозволять нам підвищувати рівень життя українських громадян. Але це все має бути пов'язане з реальним розвитком національної економіки", - заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що політика популізму та "друкування коштів на верстаті і роздачі людям", що провадилася раніше, робили країну слабшою, а людей біднішими.

"Питання підвищення соціальних стандартів, як і питання розвитку національної економіки, яке дасть можливість підвищення цих стандартів - є основним пріоритетом діяльності Уряду. У нас є, за великим рахунком, два завдання: забезпечити економічне зростання і це економічне зростання інвестувати в якість життя українців", - заявив Володимир Гройсман раніше під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України.

У цьому контексті Прем’єр-міністр вчергове закликав Парламент ухвалити закон про спецконфіскацію, який дозволить повернути до Бюджету 1,5 млрд доларів, вкрадених колишніми високопосадовцями.

"Прийміть рішення, які дозволять нам наповнювати бюджет, не збільшуючи тиск на український бізнес. Ми будемо мати джерела і ми будемо це [підвищувати соціальні стандарти] робити обов'язково. Жодних питань, - підкреслив Голова Уряду. - Питання підвищення соціальних стандартів, мінімальної заробітної плати і заробітної плати в цілому - це пріоритет нашої діяльності".

 

версія для друку