українська російська англійська
Ігор Жданов привітав учасників 10-го ювілейного фестивалю "Мазепа-Фест" у Полтаві
26.09.2016 | 10:51
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

25 вересня, після п’яти років перерви, в Полтаві, на Співочому полу імені Марусі Чурай, відбувся ювілейний етно-музичний фестиваль «Мазепа-Фест».

10 фестиваль відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту та Міністерства культури України. Також до відродження фестивалю долучилися місцева влада Полтавщини,обласне товариство «Просвіта», громадські діячі та активісти.

«Мазепа-Фест» - це фестиваль сучасної української культури. Цього року в програмі фестивалю був традиційний концерт вітчизняних рок-гуртів, а також виставка-ярмарок майстрів народного мистецтва, виставка вітчизняних видань, видавництв та видавців, козацькі забави та Ніч українського кіно.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов та Міністр культури Євген Ніщук взяли участь у відкритті фестивалю.

«Я щиро вдячний усім, хто допомагав із організацією цього чудового заходу. Відродження і проведення таких фестивалів означає одне: ті, хто весь час прагнув знищити українську культуру, наші цінності, нашу правдиву історію, пам'ять про наших національних героїв - програють і будуть програвати, поки ми єднаємося та захищаємо своє, українське», - зазначив Ігор Жданов під час відкриття.

Фестиваль почався із покладання квітів до пам’ятника Івану Мазепі. Священики освятили великий прапор України, який потім урочисто підняли поблизу сцени фестивалю. Потім цей прапор на передову для бійців АТО.

Перед відкриттям «Мазепа-Фесту» Ігор Жданов відвідав футбольний матч "Ліги учасників АТО", де зустрілися команди «Ворскла-АТО Полтавщина» та батальйону «Дніпро-1».

 

версія для друку