українська російська англійська
Володимир Гройсман: Бюджет на 2017 рік має бути не "бюджетом проживання", а таким, що дозволить розвивати національну економіку
26.09.2016 | 13:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Державний бюджет на 2017 рік має бути не бюджетом проживання, а таким фінансовим документом, що дасть можливість розвинути національну економіку та змінювати ситуацію в країні. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із регіональними ЗМІ "Бюджетні ініціативи Уряду на 2017 рік: перший чесний бюджет незалежної України" у понеділок.

"І внесення Бюджету вчасне, і можливість декілька місяців так, як передбачає процедура, проводити дискусію, це і є внесок в те, щоб ми консолідували зусилля на прийняття чесного бюджету, не популістського, бюджету, який є реальним, який дасть можливість нам змінювати ситуацію в країні. Більше того, цей Бюджет має бути не бюджетом проживання, а має бути бюджетом, який дасть можливість і розвинути національну економіку. Тому що дуже важливо, щоб ми формували наші ресурси або наші видатки безпосередньо з того, що ми можемо консолідувати в бюджет", - підкреслив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зауважив, що Уряд вніс проект Бюджету на 2017 рік до Парламенту, як передбачає процедура, вчасно до 15 вересня. Цей проект Бюджету є чесним, його видатки підкріплені реальними доходами, підкреслив він.

"Ми хочемо якісної дискусії, ми хочемо обговорень, хочемо, щоб усі чітко розуміли, які пріоритети в Бюджеті на 2017 рік, які ми ставимо завдання, які перед нами стоять виклики, що ми хотіли б змінити, використовуючи такий інструмент як публічні фінанси, публічний бюджет", - зауважив він.

Разом з тим Бюджет одразу зазнав критики, зауважив Володимир Гройсман. "Ми його не встигли ще внести, як його одразу почали критикувати, навіть не читаючи його. Ми усі розуміємо: є питання професійної дискусії, а є питання політиканства", - зауважив він.

 

версія для друку