українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко зустрівся із делегацією Кнесету Держави Ізраїль
26.09.2016 | 17:10
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко зустрівся із офіційною делегацією Кнесету Держави Ізраїль, яка перебуває в Україні з нагоди вшанування 75-х роковин трагедії Бабиного Яру. У зустрічі взяли участь Віце-спікер Кнесету, Голова парламентської групи ізраїльсько-української дружби Талі Плосков, Віце-спікери Кнесету Нава Бокер та Єхіель Бар, Голова парламентської коаліції Давід Бітан, Генеральний Директор Кнесету Альберт Сахарович, заступник Посла Держави Ізраїль в Україні Еміль Бен Нафталі,  Почесний Консул Ізраїлю в місті Львові Олег Вишняков.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що події 75-річної давнини, які сталися у Бабиному Яру, є жахливою трагедією і  це спільна пам'ять про невинні жертви під час Другої Світової війни. В’ячеслав Кириленко повідомив, що Уряд приділив значну увагу підготовці жалобних заходів щодо вшанування загиблих, облаштуванню території  у Бабиному Яру та додав, що меморіальний комплекс  буде й надалі впорядковуватися. 

Представники делегації Кнесету Держави Ізраїль подякували Україні за теплий прийом, підготовку до проведення на високому рівні офіційних заходів, присвячених трагедії Бабиного Яру, які відбудуться 29 вересня. Вони також засвідчили  значне  посилення співпраці між Україною та Ізраїлем за останні роки.

Під час зустрічі сторони також обговорили актуальні питання розвитку українсько-ізраїльських відносин та розширення і зміцнення співпраці між двома країнами у гуманітарній сфері. Значну увагу було приділено обговоренню спільних проектів, які мають важливе значення для двох народів, зокрема проведення таких заходів як Дні культури України в Ізраїлі та Дні культури Ізраїлю в Україні та поглиблення  співробітництва у спортивній сфері, а саме можливості організації тренувань українських спортсменів в Ізраїлі. 

 

версія для друку