українська російська англійська
Андрій Рева: Гроші ходять за людиною - принципово новий підхід Уряду в реалізації програм з допомоги громадянам
27.09.2016 | 11:04
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Про нові підходи Уряду до соціального захисту населення розповів Міністр соціальної політики Андрій Рева на  зустрічі Прем’єр-міністра з представниками регіональних ЗМІ.

За словами Міністра, нова соціальна політика Уряду – це чотири напрямки на найближчу перспективу. Перший - полягає у втіленні системного переходу від „банальної  роздачі” коштів до створення умов для гідної оплати праці. У цьому ж ключі вирішуватиметься і проблема зайнятості.

Друге завдання полягає у виокремленні адресності програм,  що призначені для  допомоги людям. „Ми мусимо відійти від радянського принципу гуртового розподілу коштів до індивідуального, - зазначив Андрій Рева. - Тут має працювати єдиний підхід: гроші ходять за людиною”.

По-третє, за словами Міністра, визріла гостра необхідність переходу на нову якість обслуговування людей при наданні соціально-адміністративних послуг.  

І четвертий пріоритет сучасних  підходів Уряду  до соціального захисту населення стосується нової системи створення відомчих  органів на рівні територіальних громад.

Загалом  журналістів із різних куточків України цікавили питання монетизації пільг, податок на пенсії працюючим пенсіонерам, робота органів соціального захисту на прифронтових українських територіях, виплати студентських стипендій та ін.

 

версія для друку