українська російська англійська
Прем'єр-міністр закликає народних депутатів вносити пропозиції щодо Бюджету на 2017 рік, щоб забезпечити його вчасне прийняття
27.09.2016 | 11:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає народних депутатів України вносити Уряду пропозиції щодо Державного бюджету на 2017 рік, що забезпечить його вчасне прийняття. Про це Голова Уряду заявив, відкриваючи засідання Уряду у вівторок.

"Маю надію на те, що депутати внесуть необхідні пропозиції Уряду для того, щоб ми могли наближатися до фіналізації. Я би дуже хотів, щоби ми збалансований Бюджет прийняли у встановлені Законом терміни, вчасно, і це буде означати що ми планово увійдемо в 2017 рік", - заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр наголосив, що важливе значення у бюджетному процесі має взаємодія міністрів і міністерств з профільними комітетами Верховної Ради України.

У цьому контексті він закликав міністрів неухильно брати участь у засіданнях комітетів Парламенту для обговорення Державного бюджету України.

Крім того, Голова Уряду закликав міністерства забезпечити обговорення Бюджету із представниками профспілок та експертного середовища.

"Я би дуже просив, щоби цей процес у кожному міністерстві відбувся. Запросіть експертів, обговоріть, отримайте зворотний зв'язок. Це є надзвичайно важливо", - зауважив він.

 

 

версія для друку