українська російська англійська
Прем'єр-міністр виступає за посилення відповідальності посадовців контролюючих органів за вчинення тиску на бізнес
27.09.2016 | 13:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд посилюватиме персональну відповідальність посадовців контролюючих органів за вчинення тиску на підприємців. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у вівторок.

"Я би хотів, щоби сьогодні почули усі підприємці, незалежно від того, в якій області вони працюють: якщо буде несправедливість застосовуватися по відношенню до українського підприємця, ми будемо знаходити винних у цьому і будемо звільняти їх з роботи, і вони будуть нести за це відповідальність", - заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зауважив, що Уряд веде постійний діалог з бізнесом. Раз у декілька місяців відбуваються зустрічі для обговорення нагальних проблем. За результатами таких зустрічей були звільнені з посад службовці першої ланки, у тому числі регіональних служб ДФС та митниці, повідомив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зауважив, що економічне зростання має супроводжуватися забезпеченням сприятливого бізнес-клімату у країні, зокрема відсутністю будь-якого тиску з боку контролюючих органів.

"Бізнес-клімат в країні має змінюватися у кращий бік", - наголосив він.

 

версія для друку