українська російська англійська
Прем'єр-міністр: В Україні треба змінювати систему адміністрування податків
27.09.2016 | 14:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Міністерство фінансів України розробило і найближчим часом внесе на розгляд Уряду свої пропозиції щодо зміни системи адміністрування податків в Україні. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у вівторок.

"Найближчим часом Міністерство фінансів внесе свої пропозиції Уряду, Уряд розгляне. І після того ми можемо говорити про те, що спільно з Парламентом ми будемо супроводжувати ці зміни, і вони якісно змінять ситуацію щодо адміністрування податків", - заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр повідомив, що команда Міністерства фінансів напрацювала документ, який може лягти в основу змін до податкової системи. "Ці зміни будуть в першу чергу покликані на те, щоб спростити адміністрування", - зазначив він.

Володимир Гройсман висловив переконання, що потрібно змінювати систему адміністрування податків. Сьогоднішня система адміністрування податків часто дає підстави для здійснення тиску з боку органів, що здійснюють перевірки підприємств, та корупції, зауважив Голова Уряду.

"То не такий звіт, то не така цифра, то не так зробили, потім мільйонні штрафи, а потім за відкати ці штрафи починають списувати", - зазначив він.

При цьому Прем’єр-міністр зауважив, що ставки податків, за великим рахунком, є прийнятними, але система має бути зрозумілою і прозорою, підкреслив він.

 

версія для друку