українська російська англійська
Мінекономрозвитку та ОЕСР презентували другий Огляд інвестиційної політики України
27.09.2016 | 14:33
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

27 вересня Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) презентувала Огляд інвестиційної політики України станом на 2016 рік (OECD Investment Policy Reviews: Ukraine 2016). Робота над Оглядом велася більше ніж 5 років (з серпня 2011 року), спільно з Мінекономрозвитку, яке відповідає за інвестиційну політику в Україні.

Огляд аналізує українське законодавство у сфері інвестицій, вплив нещодавніх реформ на покращення бізнес-клімату та можливості розвитку фінансового сектору. ОЕСР також надає рекомендації щодо подальших дій Уряду у рамках покращення інвестиційної політики. За висновками Огляду, для того щоб індекс інвестиційної привабливості України зріс, необхідно реформувати судову систему, мінімізувати корупцію та утримувати стабільність економіки.

«Основою для економічного розвитку України є саме інвестиції. І такий неупереджений огляд інвестиційного клімату є найкращою рекламою для України. Огляд підтверджує успіхи, яких ми досягли у сфері полегшення умов ведення бізнесу та об’єктивно висвітлює виклики, які нам необхідно подолати», - пояснює Юлія Ковалів, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі під час діалогу між Україною та ОЕСР.

Огляд інвестиційної політики України знаходиться у вільному доступі за посиланням (англійською мовою): http://bit.ly/2d5SNwC.

Довідково

ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) - міжнародна організація, що об'єднує 34 розвинені країни світу. ОЕСР здійснює пошук даних та аналіз, що допомагає урядам сформувати політику, яка буде реалізовуватися національними інституціями чи в рамках міжнародних домовленостях.

Одним з інструментів ОЕСР є проведення оглядів політик, що здійснюють держави у конкретних сферах, зокрема інвестиційній. Огляди інвестиційної політики аналізують можливості для покращення бізнес-клімату та стимулювання інвестиційної діяльності, торговельну та податкову політики, корпоративне управління і т.д.

 

версія для друку