українська російська англійська
Голова Уряду доручив до кінця року спростити прикордонно-митний контроль для громадян на пунктах пропуску
27.09.2016 | 15:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Фіскальній та Прикордонній службам України до кінця року спростити систему проходження громадянами прикордонно-митного контролю на пунктах пропуску. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у вівторок.

"Я вимагаю - спільний наказ ДФС і Прикордонній службі - будь ласка, до Нового року переробіть усю систему: прийшов прикордонник, взяв паспорт у людини, пішов зробив усю роботу, митник підійшов до автомобіля, подивився, якщо потрібно - і поїхали далі. Цей подвійний контроль нікому не потрібен. Давайте цю «совєтщину» забирати з системи обслуговування людей", - заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зауважив, що проходження митного та прикордонного контролю на пунктах пропуску створює значні складнощі для громадян.

"Бігаєш з цим паспортом, як скажений, від віконця до віконця - тут сидить митник, тут сидить прикордонник - і ходиш кланяєшся там, бо вікно так низько, що маєш вклонитися, щоби принизитися", - наголосив він.

"Не має чого людям, які подорожують, виходити з автомобілів і бігати з цими документами, - підкреслив Прем’єр-міністр. - Офіційне доручення Уряду - до нового року цю ситуацію ліквідувати".

Володимир Гройсман також доручив керівництву Державної фіскальної служби України та Державної прикордонної служби України прозвітувати на засіданні Уряду у грудні про здійснені заходи на усіх пунктах пропуску через державний кордон з цього питання.

 

 

версія для друку