українська російська англійська
Вирішено юридичні питання щодо початку роботи Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського
27.09.2016 | 16:23
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про приєднання Академії муніципального управління до Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду сьогодні, 27 вересня 2016 року. Навчальна база Академії зможе задовольнити потреби обох ВНЗ -сьогодні почалися перші заняття студентів ТНУ ім. В. І. Вернадського.

Таврійський університет, згідно з цим рішенням, стає правонаступником усього майна, прав та обов’язків Академії муніципального управління. При цьому студенти Академії продовжать навчання у Таврійському університеті.

Це рішення дасть змогу створити якісно нову установу, в якій буде сконцентровано науковий, педагогічний, методичний потенціал, що, безумовно, сприятиме кращій підготовці студентів.

Нагадаємо, що ще до офіційного рішення про приєднання керівництво Академії погодилося надати свої лекційні аудиторії для навчання студентів Таврійського університету.

Крім того, керівництво Академії допомогло у розміщенні частини студентів Таврійського університету в своїх гуртожитках, а МОН сприяло тимчасовому поселенню студентів у гуртожитках інших вишів.

26 вересня у актовій залі Міністерства освіти і науки України відбулося урочисте посвячення студентів-першокурсників Таврійського національного університету.

Довідково

Таврійський національний університет імені  В. І. Вернадського - це державний  ВНЗ  IV рівня акредитації, належить до вищої категорії "А".

У складі університету - 15 факультетів, що здійснюють підготовку студентів за 41 напрямом.

версія для друку