українська російська англійська
У Мінкультури обговорили шляхи поглиблення культурної співпраці між Україною та Ізраїлем
27.09.2016 | 16:36
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Керівництво Міністерства культури України провело зустріч із членами ізраїльської делегації, яка відвідала Україну у зв’язку із вшануванням  75-х роковин трагедії Бабиного Яру.

Ізраїльську делегацію представляли Талі Плосков, заступник Спікера Кнесету Держави Ізраїль, голова парламентської групи ізраїльсько-української дружби, Давід Бітан, голова коаліції Кнесету Держави Ізраїль, Альберт Сахарович, генеральний директор Кнесету Держави Ізраїль, Еміль Бен Нафталі, заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні.

Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що візит парламентської ізраїльської делегації  до 75-х роковин трагедії в Бабиному Яру є дуже важливим для нашої країни. За його словами, Міністерством культури проведено чималу роботу, аби пам'ять про події у  Бабиному Яру  залишили слід у серці кожної людини.

«Ми раді, що нам вдалося зрушити принципові питання, що стосуються Бабиного Яру. Вдалося змінити стан цього святого місця, адже ця трагедія стосується кожного. Особливу увагу ми плануємо приділити створенню музею пам'яті Бабиному Яру, і з боку Міністерства культури в цьому напрямку здійснені значні кроки”, - сказав Євген Нищук.

У свою чергу Талі Плосков, заступник Спікера Кнесету Держави Ізраїль, голова парламентської групи ізраїльсько-української дружби, зазначила, що вражена теплим прийомом в Україні та рівнем організації заходів, приурочених 75-м роковинам трагедії в Бабиному Яру.

«Хочу зазначити, що розвиток відносин між нашими  країнами зараз йде великими темпами у різних напрямках, але все, що стосується культури, йде попереду усіх інших напрямків», - сказала Талі Плосков.

Під час зустрічі були розглянуті  шляхи подальшої культурної співпраці між Україною та Ізраїлем. Зокрема, проведення у  грудні днів культури  України в Ізраїлі.

Сторонами також були обговорені можливості обміну творчими колективами, проведення спільних культурних проектів, заходів з обміном  досвідом між експертами та фахівцями галузі культури обох країн. 

 

версія для друку