українська російська англійська
Роман Насіров: Завдяки реформі Офісу великих платників збільшено надходження до бюджету
29.09.2016 | 15:15
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Завдяки реформуванню Офісу великих платників податків значно збільшилися надходження до бюджету. Зокрема, за 8 місяців поточного великими платниками податків, що обслуговуються в Офісі, сплачено до державного бюджету 137,6 млрд гривень. Про це повідомив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Він відзначив, що з травня 2015 року по Офісу постійно спостерігається тенденція росту платежів до Держбюджету. Якщо у 2015 році середньомісячний збір платежів становив 13,6 млрд гривень, то в 2016 році - 17,2 млрд гривень.

«Високі показники досягнуті за рахунок постійного удосконалення системи адміністрування податків та зборів в Офісі великих платників. Реформування Офісу великих платників податків передбачає якісно новий рівень обслуговування бізнесу. Ця реформа відбувається відповідно до кращих міжнародних практик, за підтримки МВФ і Міністерства фінансів США», - зазначив Роман Насіров.

Реформа Офісу передбачає, зокрема, реформування Центрального офісу та створення на його базі єдиної юридичної особи, що забезпечить єдиний підхід до всіх платників. Центральний офіс матиме сім управлінь в регіонах України та п’ять відділень. Таким чином, компанія-платник зможе обрати за зручністю будь-яке відділення, в якому обслуговуватиметься.

«Важливим є запровадження системи індивідуального супроводження великих платників податків професійними консультантами-координаторами. Великому бізнесу для вирішення проблемних питань не потрібно буде звертатися до різних підрозділів - консультант зможе надати всю необхідну інформацію», - наголосив очільник відомства.

Одна з головних новацій – це перехід до електронного надання послуг та запуск системи електронного аудиту.

«Результат проведених заходів - збільшення добровільної сплати платежів великими платниками податків до бюджетів всіх рівнів. Значного темпу росту досягнуто за останні 8 місяців поточного року по усіх бюджетоформуючих податках», - підкреслив Роман Насіров.

версія для друку