українська російська англійська
Ми вийшли на траєкторію сталого підвищення соцстандартів, - Павло Розенко
30.09.2016 | 12:44
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявляє, що соціальні стандарти зростатимуть швидше за рівень інфляції. Про це він сказав, виступаючи на панельній дискусії «Реформування соціальної політики в умовах децентралізації управління».

За словами Павла Розенка, протягом декількох попередніх років через складну економічну та військову ситуацію, підвищення соцстандартів було заморожене.  «Цього року соцстандарти підвищуються двічі. Наступне підвищення мінімальних зарплат і пенсій відбудеться з 1 грудня приблизно на 10%», - сказав він.

«Ми послідовно рухаємося у напрямку підвищення соціальних стандартів і вже вийшли на траєкторію сталого підвищення всіх соцстандартів в Україні», – наголосив Павло Розенко. 

За його словами, у 2017 році мінімальні соціальні стандарти підвищуватимуться також двічі протягом року і випередять темпи інфляції. «Соцстандарти у 2017 році, і сподіваюся в подальші роки, будуть зростати темпами вищими, ніж інфляція. Ми прогнозуємо інфляцію на рівні  8%, а мінімальні зарплати і пенсії зростуть на 10% протягом року», - зазначив Віце-прем’єр-міністр, додавши, що заробітні плати для працівників бюджетної сфери у 2017 року планується підвищити на 12-13%.

 

версія для друку