українська російська англійська
Уряд працює над тим, щоб за найближчі 4-5 років Україна стала країною з сильною національною економікою, - Прем'єр-міністр
30.09.2016 | 12:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд здійснює необхідні кроки для того, щоб за найближчі 4-5 років Україна стала країною з сильною національною економікою. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час церемонії відкриття у Львівській області заводу електрообладнання і автозапчастин компанії Fujikura.

"Я би хотів, щоб за найближчі 4-5 років ми стали країною з сильною національною економікою. Це наше завдання. Ми будемо інвестувати у якість життя українців, у нашу міць, оборону, безпеку і комфорт життя кожної людини", - додав Прем'єр-міністр.

Він підкреслив, що Україна має серйозні можливості стати економічно сильною країною.

Так, Уряд супроводжуватиме кожне підприємство, щоб кожна інвестиція, яка прийшла в економіку країни, була успішною.

"Я вірю у те, що великих підприємств буде ставати все більше. Уряд сьогодні приділяє серйозну увагу кожному такому проекту. Ми будемо супроводжувати кожне підприємство, щоб кожна інвестиція, яка прийшла в економіку країни, була успішною. Моя вимога до усіх контролюючих структур, які іноді не дають нормально працювати: близько не наближайтеся до працюючих підприємств", - сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що контролюючі органі мають працювати на відстані, не втручаючись в роботу підприємств.

"Робіть усе для того, щоб усі інвестиції були успішними. Тому що від успіху наших інвестицій залежить успіх нашої держави. Нам потрібно стимулювати промисловість, нам потрібно завойовувати нові ринки. Тому пріоритетом Уряду є створення механізму і для залучення та супроводження інвестицій, і для стимулювання нашого експортного потенціалу", - зазначив Голова українського Уряду.

 

 

 

 

версія для друку