українська російська англійська
Уряд створить усі належні умови, щоб інвестори в Україні почували себе безпечно, достойно, а їхні інвестиції приносили прибуток, - Володимир Гройсман
30.09.2016 | 16:32
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд забезпечить усі належні умови для іноземних інвесторів, щоб вони почували себе безпечно та достойно, а їхні інвестиції приносили прибуток. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час церемонії відкриття другої черги заводу електрообладнання і автозапчастин компанії Fujikura.

"Хочу подякувати усім, хто вирішив інвестувати в Україну і хочу сказати: ви не помилилися. Ми створимо усі належні умови, щоб ви почували себе безпечно, достойно і щоб ваші інвестиції приносили вам прибуток", - заявив Володимир Гройсман.

Він зазначив, що компанія Fujikura планує побудувати ще 4 заводи в Україні. На переконання Прем'єр-міністра, такі плани є свідченням того, що економіка країни починає відновлення. В Україні діє уже близько десяти подібних великих проектів, зазначив він.

"Хочу сказати, що усі ті, хто має стосунок до реалізації даного проекту, зробив велику справу", - сказав він.

У свою чергу Уряд буде підтримувати створення нових робочих місць по всій території України, наголосив Прем'єр-міністр.

"Я переконаний у тому, що ми будемо мати успіх. Хочу сказати усім представникам влади: оберігайте, охороняйте, допомагайте. Якщо хтось буде заважати, то з такими людьми нам не по дорозі. Ми будемо жорстко реагувати на такі факти, коли українські підприємства або іноземні інвестиції пригнічуються. Успіхів нашій країні", - підкреслив Володимир Гройсман.

 

версія для друку