українська російська англійська
Уряд працює над збільшенням інвестування в Україну, що дозволить нарощувати власні українські ресурси, - Володимир Гройсман
30.09.2016 | 16:32
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд докладає усіх зусиль для збільшення інвестування в Україну, що дозволить нарощувати власні українські ресурси та створювати нові робочі місця. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час церемонії відкриття другої черги заводу електрообладнання і автозапчастин компанії Fujikura.

"Для Уряду є пріоритетом не брати кредити у міжнародних організацій - ми маємо самі заробляти українські ресурси. Але це можливо зробити лише в одному випадку: якщо інвестиції, зокрема, іноземні, заходитимуть у нашу країну. Інвестиції, які направлені не на зведення стін, а на створення робочих місць. І ми маємо величезний потенціал щодо інвестування в Україну. Тут мій оптимізм є об'єктивним", - сказав Володимир Гройсман.

За його словами, цього року українська економіка демонструє достатньо непогані показники щодо залучення інвестицій.

"Ми маємо плюсом кілька мільярдів доларів. Але як правило ці кошти направлялися у банківську систему для підтримки банківської системи. А сьогодні ми маємо інвестиції, направлені на розвиток національної економіки, на створення нових робочих місць, на заробітну плату українських громадян. Я переконаний, що таких інвестицій буде з кожним роком все більше", - підкреслив Прем'єр-міністр України.

 

 

версія для друку