українська російська англійська
Прем'єр-міністр відвідав Західний реабілітаційно-спортивний центр та зустрівся з українськими паралімпійцями
30.09.2016 | 16:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Західний реабілітаційно-спортивний центр національного комітету спорту інвалідів України у Львівській області та поспілкувався із паралімпійцями – учасниками та переможцями Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро.

На початку зустрічі Прем’єр-міністр подякував спортсменам та привітав із високим результатом української збірної на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро, що зайняла третє місце у загальнокомандному заліку.

"У чому успіх наших паралімпійців? Успіх – у вас. Характер, воля, незламність – це те, що дає можливість вам перемагати", – зазначив Володимир Гройсман. Успіх також у системі та її можливостях, зазначив він.

Голова Уряду побажав паралімпійцям утримувати досягнуті результати та нарощувати спортивну силу України. Володимир Гройсман також подякував Уповноваженому Президента України з прав людей з інвалідністю Адміністрації Президента України, Президенту Національного Паралімпійського комітету України Валерію Сушкевичу за лідерство та Міністру молоді та спорту України Ігорю Жданову за увагу до цієї сфери.

Він відзначив, що Західний реабілітаційно-спортивний центр допомагає у реабілітації поранених воїнів АТО. Потужність Центру дозволяє одночасно проходити реабілітацію 300 особам. Загалом, більше 7 тис людей зможуть отримати повноцінну якісну реабілітацію протягом року, підсумував Володимир Гройсман.

"Вважаю, що це є величезним нашим досягненням. І ми маємо на 100% використовувати такі можливості", - зауважив він.

У свою чергу, Уряд буде інвестувати і підтримувати базу паралімпійців, підкреслив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку