українська російська англійська
Після реабілітації із Грузії в Україну повернулась група військовослужбовців, які отримали поранення під час АТО
30.09.2016 | 18:00
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 30 вересня, в Україну повернулась чергова група військовослужбовців Збройних Сил, які перебували на реабілітації у Грузії після отриманих поранень під час участі в Антитерористичній операції на сході України.

В аеропорту військовослужбовців зустрічали представники Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу ЗС України, рідні та близькі військових, а також представники ЗМІ.

Двотижневий курс психологічної реабілітації в медико-психологічному реабілітаційному центрі Міністерства оборони Грузії в м. Церовані пройшли 14 військовослужбовців Збройних Сил України.

Довідково

Питання направлення військовослужбовців Збройних Сил України, постраждалих в зоні АТО, на реабілітацію у медико-психологічний реабілітаційний центр Міністерства оборони Грузії ініційовано грузинською стороною під час офіційного візиту в Україну начальника Генерального штабу Збройних сил Грузії у 2014 році.

З метою реалізації зазначеного проекту 28 квітня 2015 року у Грузії було підписано відповідний Меморандум між Міністерствами оборони України та Грузії.

20 серпня 2015 року перша група військовослужбовців Збройних Сил України у кількості 7 осіб відбула до Грузії для проходження реабілітації (14 діб).

Протягом 2015-2016 рр. у спеціалізованому центрі вже пройшли реабілітацію 48 військовослужбовців Збройних Сил України.

 

версія для друку