українська російська англійська
Тренери паралімпійської збірної України найближчим часом отримають призові за Ріо
30.09.2016 | 17:33
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

У Міністерстві молоді та спорту вже підписано перші накази та перераховано призові винагороди тренерам паралімпійської збірної України з веслування академічного, дзюдо та пауерліфтінгу. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час зустрічі у Західному реабілітаційно-спортивному центрі із Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом із президентом Національного комітету спорту інвалідів Валерієм Сушкевичем, спортсменами та тренерами.

Ігор Жданов зазначив, що триває оформлення документів та підготовка наказів на виплати тренерам з інших видів спорту.

Нагадаємо, що спортсмени паралімпійської збірної України, переможці та призери XV літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро отримали призові по приїзді зі змагань.

На XV Паралімпіаді у Ріо українська збірна увійшла до трійки найсильніших команд світу із 117 нагородами.

З 18 по 30 липня 2017 р. у м. Самсун, Туреччина - відбудуться 23-ті Дефлімпійські ігри, у яких візьме участь збірна України.

Завдяки ухваленій Кабінетом Міністрів України постанові про поетапне збільшення призових - чемпіонам та призерам Дефлімпійських ігор, починаючи з 2017 року будуть виплачуватися винагороди у таких розмірах: I місце - до 48 тис. доларів США; II місце - до 31 тис. доларів США; IIІ місце - до 22 тис. доларів США.

У проекті Державного бюджету України на 2017 р. передбачаються кошти у розмірі 329,9 млн. грн. за окремою статтею на підготовку, участь у Дефлімпіаді та виплату призових спортсменам і тренерам.

 

 

версія для друку