українська російська англійська
Уряд розробить програму відновлення лісових фондів України, - Володимир Гройсман
30.09.2016 | 18:10
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає за необхідне розробити програму відновлення лісових фондів України. Про це він заявив під час спілкування із викладачами та студентами в науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. Івана Франка.

"Нам треба розробити програму відновлення лісових фондів України", - заявив Володимир Гройсман.

Він зауважив, що лісова галузь країни потребує зміни. "Мене непокоїть лісове господарство України. Нам потрібно відновлювати наші лісові угіддя, які, на превеликий жаль, були годівницею багато років", - наголосив він.

Уряд замовить аерофотозйомку лісів Західної України, де є густі масиви, для того, щоб проаналізувати масштаби вирубки лісів за останній час, повідомив Прем’єр-міністр.

Спільно із народними депутатами України буде створено робочу групу для напрацювання стратегії у цій сфері, зазначив Голова Уряду.

Прем’єр-міністр також зазначив, що Руслана Лижичко надала йому детальну і "дуже невтішну" інформацію щодо вирубки карпатських лісів, що була зібрана очолюваною нею експедицією.

Володимир Гройсман зауважив, що у кожному лісовому господарстві є ті, хто намагаються використовувати загальнодержавний ліс як власне майно. При цьому, системи державного контролю за цим відсутні.

Сьогодні порушується багато кримінальних справ та відбувається затримання тих, хто мав відношення до лісових оборудок, починаючи з 2010 року, зазначив Прем’єр-міністр.

Так, за його словами, у кожній області, де є лісові фонди, діяли достатньо організовані злочинні групи. Вони сьогодні виявлені, порушені кримінальні справи, є арештовані.

 

версія для друку