українська російська англійська
Володимир Гройсман: Співвідношення академічної і соціальної стипендій має бути змінено
30.09.2016 | 20:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Співвідношення академічної і соціальної стипендій має бути змінено. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із викладачами та студентами в науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. Івана Франка.

"Співвідношення академічної і соціальної стипендій має бути змінено", - заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зауважив, що держава має захистити тих студентів, хто цього потребує, не має достатніх доходів. Водночас той, хто гарно навчається, повинен отримувати підвищену стипендію. "Моя особиста думка, і її поділяє теж і Міністр освіти: ми маємо збільшувати стипендії академічні. Я хочу, щоб ми оцінювали якість знань", - зазначив він.

"Безумовно, є ті студенти, що потребують соціального захисту, і маємо теж в них інвестувати. Але дуже важливо, щоб ми інвестували більше в тих, хто добре навчається, хто має гарні результати. Це є справедливо", - наголосив Володимир Гройсман.

Зміни у підходах до стипендії та механізми будуть обговорюватися зі студентами задля розробки найкращого варіанту, зауважив Голова Уряду. "Але очевидно, що все залишати так, як є, було би несправедливо", - зазначив він.

Прем’єр-міністр також зауважив, що Уряд передбачив у проекті Бюджету на 2017 рік збільшення фінансування на стипендії більше ніж на 500 млн грн.

 

версія для друку