українська російська англійська
Степан Кубів та Христя Фріланд закликали бізнес Канади інвестувати в Україну
01.10.2016 | 10:40
ПРЕС-СЛУЖБА ПЕРШОГО ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів зустрівся з Міністром міжнародної торгівлі Канади Христею Фріланд під час XXV Конгресу Українців Канади у Реджайні (провінція Саскачеван).

Під час зустрічі Степан Кубів відзначив, що завдяки системним реформам Україна стає все більш інвестиційно привабливою для бізнесу.

“Уряд сьогодні проводить непрості, але важливі реформи. Не усі з них одразу дають відчутні результати. Але навіть зараз показники свідчать про макроекономічну стабілізацію, яка невдовзі перейде у економічне зростання”, - наголосив Перший віце-прем’єр-міністр.

За його словами, значні реформи відбуваються в усіх сферах діяльності. Це і реформа митниці, яка дозволить створити прості та зрозумілі правила перетину кордону для товарів та послуг. А також податкова реформа, судова реформа, реформа сфери інтелектуальної власності, дерегуляція, реформа енергетичного сектору та інші.

“Деякі реформаторські рішення можуть викликати нерозуміння суспільства. Проте слід пам'ятати, що в Україні та за її межами очікування щодо реформ дуже високі. Щоб реалізувати амбітні цілі слід вживати відповідних заходів, бути рішучими та послідовними”, - переконаний Степан Кубів.

Серед переваг України для інвесторів Степан Кубів відзначив високий професійний рівень фахівців, зокрема у сфері ІТ, а також значний потенціал агропромислового, енергетичного сектору та інфраструктури, а також інтелектуальної та інноваційної сфери.

У свою чергу Христя Фріланд, Міністр міжнародної торгівлі Канади запевнила, що окрім багаторічних культурних, духовних зв'язків сьогодні Канада розглядає Україну і як важливого та перспективного економічного та торговельного партнера.

"Канада сповнена рішучості підтримати український народ у роботі над побудовою більш безпечної, стабільної України. Нещодавня угода про вільну торгівлю сприятиме економічному зростанню та забезпечить більше робочих місць для українців і канадців”, - відзначила пані Фріланд.

 

версія для друку