українська російська англійська
Землевпорядники Херсонщини запропонують інвесторам для оренди 1,3 тисячі гектарів землі
03.10.2016 | 11:46
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У жовтні Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області виставить на відкриті торги 14 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у різних районах області. Інвесторам запропонують землі загальною площею близько 1,3 тис. гектарів.

Стартовий розмір річної орендної плати встановлений на рівні 4% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок і складає більш ніж 2,2 млн гривень.

Найбільше – вісім земельних ділянок – пропонуються для оренди у Каховському районі, по дві – у Білозерському та Новотроїцькому. Ще по одній – у Верхньорогачицькому та Каланчацькому районах.

Ознайомитися з детальною інформацією про лоти та переглянути земельні ділянки на публічній кадастровій карті потенційні орендарі можуть на офіційному веб-сайті Держгеокадастру у розділі «Земельні аукціони». У розділі також розміщена інформація про виконавця торгів, до якого можна звернутися за роз’ясненнями щодо матеріалів лота, порядку подання заяви та сплати реєстраційного і гарантійного внесків для участі у торгах.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

 

версія для друку