українська російська англійська
Юлія Ковалів: Уряд готовий підтримувати корейських інвесторів
03.10.2016 | 13:24
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

3 жовтня відбулось Третє засідання Міжурядової українсько-корейської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва під співголовуванням Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів.

Засідання Українсько-корейської комісії такого рівня відбувається вперше за останні чотири роки. В центрі обговорення - спільні проекти в сфері державно-приватного партнерства, інвестиційні проекти в сільському господарстві, відновлювальній енергетиці та транспорті.  

«Двосторонні міжурядові зустрічі є невід’ємним інструментом налагодження та підтримки торгово-економічних зв’язків з азійськими країнами. Проведення Корейсько-українського бізнес-форуму у Києві та першої за чотири роки Комісії дає потужний сигнал корейським інвесторам, - пояснює важливість проведених заходів Перший заступник міністра Юлія Ковалів. - Український Уряд готовий підтримувати корейських інвесторів та створювати сприятливі умови для ведення бізнесу».

Сьогодні Республіка Корея - четвертий за розмірами торговельний партнер України серед країн Азійсько-тихоокеанського регіону (після Китаю, Індії та Казахстану). Однак, обсяги двосторонньої торгівлі знижуються (на 34% в порівнянні 2015 з 2014 роком). Перспективними напрямками посилення торговельно-економічної співробітництва учасники Комісії та Корейсько-українського бізнес форуму, що пройшов напередодні, визначили:

постачання української сільськогосподарської продукції на ринок Республіки Корея,

кооперація в інженерній та енергетичній сфері,

співпраця у сфері туризму та інше.

Прикладом спільного проекту у сфері державно-приватного партнерства є, наприклад, протокол про наміри щодо забезпечення малого та середнього агробізнесу в Україні сучасною технікою. Напередодні такий протокол підписала корейська корпорація “Posco Daewoo” та Міністерство аграрної політики та продовольства України.

 

версія для друку