українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив з керівниками провідних корейських компаній напрямки поглиблення торговельно-економічної співпраці України та Південної Кореї
03.10.2016 | 15:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з керівниками провідних корейських компаній. Сторони обговорили напрямки поглиблення двосторонньої торговельно-економічної співпраці.

Відкриваючи зустріч, Прем’єр-міністр привітав Південну Корею з національним святом Днем заснування нації.

Володимир Гройсман наголосив, що торговельно-економічне співробітництво України та Південної Кореї має значний потенціал для розвитку. Так, за його словами, існуючі обсяги інвестицій в Україну у розмірі 161 млн доларів та взаємної торгівлі в 714 млн доларів у 2015 році не відповідають наявним можливостям до співробітництва країн.

У цьому контексті Прем’єр-міністр закликав представників Південної Кореї до поглиблення торговельно-економічної співпраці та збільшення інвестування в економіку України, зокрема у сфери енергетики, промислового комплексу, машинобудування. Володимир Гройсман також запросив корейський бізнес взяти участь у масштабній приватизації державних підприємств, що незабаром буде розпочато в Україні.

"Уряд бере на себе зобов'язання супроводжувати усі необхідні інвестиційні проекти і робити це максимально якісно для того, щоб ті, хто інвестують, відчували повний комфорт і повне сприяння в Україні", – наголосив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зауважив, що напередодні був проведений українсько-корейський бізнес-форум, що стало гарним сигналом щодо потенційних можливостей двох країн у розвитку двосторонньої співпраці.

Сьогодні відбудеться третє засідання Міжурядової українсько-корейської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, що дасть можливість ефективно обговорити стан справ і визначити головні завдання порядку денного, зазначив Прем’єр-міністр.

Питання створення сприятливого інвестиційного та бізнес-клімату є одним з найважливіших пріоритетів для Уряду, підкреслив він. Так, цього тижня буде презентовано Офіс супроводження іноземних інвестицій при Прем’єр-міністрі, поінформував він співрозмовників.

Також Уряд працює над розробкою змін до податкового законодавства, докладає зусиль для провадження ефективної боротьби з корупцією. Також у країні розпочато реформу судової системи влади, зазначив Володимир Гройсман.

У свою чергу керівники провідних корейських компаній відзначили зусилля Уряду щодо поліпшення бізнес-клімату в Україні та запевнили у підтримці Південною Кореєю України у цих прагненнях.

"Для нас важливе не просто інвестування, для нас важливе - успішне інвестування. Ми хочемо, щоби ті, хто працює з Україною і в Україні, мали успіхи. Це наше стратегічне завдання. Тому я думаю, відсьогодні ми почнемо з вами писати поглиблену сторінку історії нашої торговельно-економічної співпраці", - підкреслив Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку