українська російська англійська
Українська делегація взяла участь у II Регіональному cемінарі щодо боротьби з корупцією у спорті
03.10.2016 | 15:32
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

27-28 вересня українська делегація взяла участь у II Регіональному cемінарі щодо боротьби з маніпулюванням спортивними змаганнями та корупцією у спорті. Захід відбувся у Загребі (Хорватія) в рамках спільного проекту Ради Європи та Європейського Союзу "Keep Crime Out Of Sport" (KCOOS).

Про роботу Міністерства молоді та спорту України та інших державних органів щодо ратифікації Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями прозвітував заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, який очолив делегацію. Також йшлося про підготовку України до участі у саміті Міністрів, відповідальних за спорт, держав-членів Ради Європи (м. Будапешт, 29 листопада 2016 р.).

У Семінарі також взяли участь делегації Австрії, Боснії і Герцеговини, Німеччини, Словенії, Угорщини та Хорватії, представники Ради Європи, МОК, Інтерполу, Європолу, неурядових організацій тощо.

Нагадаємо, що мета II Регіонального cемінару – надати сприяння державам-членам Ради Європи у питаннях приєднання до Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями та її ратифікації, обмінюватися досвідом, підтримувати реалізацію національних та міжнародних проектів тощо.

 

версія для друку