українська російська англійська
Хатія Деканоідзе: Атестація - перша хвиля очищення системи
03.10.2016 | 19:43
НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

Сьогодні, 3 жовтня, у Міністерстві внутрішніх справ України глава Нацполіції розповіла про результати атестації співробітників Національної поліції України.

За словами Хатії Деканоідзе, штат Національної поліції становить 130 тисяч співробітників. Серед них – 118 тисяч поліцейських і 12 тисяч держслужбовців. Фактично ж у відомстві працює 109,6 тисяч осіб, з яких поліцейськими є понад 99,1 тисяч осіб.

Загалом атестацію пройшли більше 68-ми тисяч співробітників. За її результатами, звільнено зі служби понад 5,2 тисячі поліцейських. Серед керівництва вищої ланки не пройшли атестацію 26%, середньої ланки – 14%. Комісії рекомендували підвищити в посаді майже 4,5 тисячі поліцейських. Понизити рекомендовано близько 4,8 тисяч працівників поліції.

«Я дуже сподіваюся, що конкурси, які ми зараз проводимо, та нові люди, котрі поступово будуть приходити працювати до Нацполіції, будуть впроваджувати не тільки нові підходи, але і чистоту, яка для мене дуже важлива», – зазначила Хатія Деканоідзе, додавши, що набір нових працівників триває у переважній більшості областей держави.

Нових кандидатів приймають на службу поліцейські комісії. До їх складу, окрім поліцейських, входять представники місцевих органів влади і громадськості. Така практика передбачена Законом України «Про Національну поліцію» та відомчими нормативними актами і в Україні застосовується вперше.

«Через декілька місяців у Нацполіції кожен третій буде новим співробітником», – підсумувала голова відомства.

 

версія для друку