українська російська англійська
У Хмельницькій області для потреб учасників АТО виділили понад 14 тисяч гектарів землі
04.10.2016 | 14:33
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На Хмельниччині учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 8846 дозволів на розроблення проектів землеустрою. У відповідності з прийнятими рішеннями у власність військовим відведуть земельні ділянки, загальна площа яких становить 14,07 тис. гектарів.

Учасники АТО використають 7414 ділянок (13 888 га) для ведення особистого селянського господарства. Для садівництва військовослужбовці отримають 1432 ділянки площею 183 гектари.

Найбільшу кількість заяв отримали у Хмельницькому (1942), Кам’янець-Подільському (1073) та Волочиському (1029) районах.

Звернення військовослужбовців землевпорядна служба розглядає у першочерговому порядку. За рішенням територіальних органів Держгеокадастру 3008 учасників АТО вже отримали у власність землі загальною площею 5034,7 гектара.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного до цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

версія для друку