українська російська англійська
Остап Семерак: Ухвалення законопроекту про природно-заповідний фонд дозволить зняти соціальну напругу
04.10.2016 | 15:37
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак вважає, що прийняття  в першому читанні законопроекту «Про природно-заповідний фонд України» дасть можливість  врегулювати втрачене управління у сфері заповідної справи на місцевому рівні. Про це він заявив у сесійній  залі Парламенту, в якому сьогодні оголошено День довкілля.

«За результатами адміністративної реформи територіальні органи Мінприроди були ліквідовані, а їх повноваження передано місцевим адміністраціям. Проте повноваження щодо реалізації державної політики у сфері заповідної справи було врегульовано не повністю. Тепер ми отримуємо гарний шанс вже в найближчому майбутньому ухвалити закон, який дасть нам можливість  мати конкретних відповідальних за заповідники на місцях», - зазначив Міністр.

Остап Семерак також підкреслив, що сьогодні управління природно-заповідним фондом здійснюється недостатньо, що негативно впливає на  розвиток територій та створює соціальну напругу серед місцевого населення. «Зауваження, які лунали сьогодні в Парламенті від фракцій, заслуговують на увагу. Сподіваюся, що документ буде швидко допрацьовано та ухвалено. Зволікання з його прийняттям створює законодавчі прогалини і, відповідно, підґрунтя для зловживання на місцях»,- наголосив Міністр екології та природних ресурсів.

Нагадаємо, що сьогодні у  Верховній Раді України оголошено День довкілля. На розгляд народних депутатів винесено 11 екологічних законопроектів, 3 з яких урядових.

 

версія для друку