українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив із послами потенційні сфери пожвавлення співпраці України та країн Центральної Азії
04.10.2016 | 20:32
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у вівторок провів зустріч з Надзвичайними і Повноважними Послами Туркменістану, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану. Сторони обговорили напрямки поглиблення двосторонньої співпраці країн Центральної Азії та України, зокрема у торговельно-економічній сфері.

Прем’єр-міністр зауважив стратегічну важливість покращення взаємодії між державами. «Для нас стратегічний напрямок  – європейська інтеграція, разом з тим хочу підкреслити, що країни Центральної Азії залишаються для України дуже важливими партнерами», - підкреслив він.

Серед питань двостороннього порядку денного, що мають бути вирішені, за його словами, поліпшення взаємодії у рамках міжурядових комісій з питань торговельно-економічного співробітництва, співпраця у проектах в торговельній, економічній та інфраструктурній сферах, усунення логістичних труднощів, що штучно створені.

Окремо Прем’єр-міністр наголосив на необхідності збільшення товарообороту між країнами.

«Маємо знайти рішення, які дозволять повернути на минувші позиції наші торговельні відносини, розвинути взаємодію нашого бізнесу - ваших країн, України», - зазначив Володимир Гройсман.

Сторони обговорили стан співпраці у рамках міжурядових комісій з питань торговельно-економічного співробітництва, а також потенційні напрямки покращення взаємодії країн.

 

 

 

 

версія для друку