українська російська англійська
Володимир Кістіон: Беззаперечний пріоритет нашого Уряду - це створення прозорих, справедливих, чесних правил для бізнесу
05.10.2016 | 08:57
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Одне з пріоритетних завдань нинішнього Кабінету Міністрів України – це створення комфортних умов для ведення бізнесу. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон під час зустрічі з представниками компаній – членів Американської торговельної палати в Україні.

«Беззаперечний пріоритет нашого Уряду - це створення прозорих, справедливих, чесних правил для бізнесу, викорінення корупції, максимальне сприяння підприємцям», - зауважив Володимир Кістіон.

Він також зазначив, що Уряд зацікавлений в проведенні реформ, які сприятимуть розвитку бізнесу.

«Ми готові всіляко сприяти здійсненню всіх необхідних реформ, які допоможуть розвиватися бізнесу на теренах держави», - заявив Віце-прем’єр-міністр.

Він нагадав, що наразі проводиться робота з дерегуляції ведення бізнесу, зокрема, з 120 дозвільних процедур скасовано більше третини.

«Спрощення життя бізнесу – це нові робочі місця, інвестиції в економіку нашої держави. Врешті-решт, це сталий економічний розвиток і підвищення благополуччя наших громадян», - підсумував Володимир Кістіон.

 

 

версія для друку