українська російська англійська
Концепція розвитку газовидобувної галузі України до 2020 року має бути прийнята найближчим часом, - Володимир Кістіон
05.10.2016 | 09:34
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Концепція розвитку газовидобувної галузі України на період до 2020 року має бути прийнята найближчим часом. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон в рамках зустрічі з представниками компаній – членів Американської торговельної палати в Україні.

Він розповів, що влітку цього року проводилася низка нарад з представниками органів виконавчої влади, народними депутатами, експертами, менеджментом газовидобувних компаній тощо. Результатом цієї роботи став проект Концепції розвитку газовидобувної галузі України на період до 2020 року.

Володимир Кістіон наголосив, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості отримало доручення Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в найкоротші терміни внести документ на розгляд Уряду.

«На виїзній нараді, яка відбулася на початку вересня на Шебелинському газовому родовищі, Прем’єром були дані відповідні доручення в найкоротші терміни Міністерству енергетики та вугільної промисловості даний обговорений, консолідований документ, тобто, проект Концепції, внести на розгляд Уряду. На даний час проект Концепції знаходиться на погодженні в центральних органах виконавчої влади, і в мене є глибоке переконання, що на найближчих засіданнях Уряду даний документ буде розглядатися», – заявив Віце-прем’єр-міністр.

За його словами, ключова мета, сформульована у Концепції розвитку газовидобувної галузі, – це досягнення до 2020 року видобування українського газу в кількості, яка б забезпечила економіку і населення України, тобто – не менше 27 млрд куб м.

«Один із кроків для досягнення цієї мети – спрощення процедури  отримання спеціальних дозволів на розвідку відповідних газових родовищ»,  - пояснив Володимир Кістіон.

 

версія для друку