українська російська англійська
Міноборони: Створено систему підготовки військовослужбовців та військово-медичного персоналу ЗС України відповідно до стандартів НАТО
05.10.2016 | 10:24
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Створено систему підготовки військовослужбовців та військово-медичного персоналу ЗС України відповідно до стандартів НАТО. Про це 4 жовтня повідомив під час брифінгу в прес-центрі Міністерства оборони України начальник Центрального військово-медичного управління – начальник медичної служби ЗС України полковник медичної служби Едуард Хорошун.

«На сьогодні підготовлено за міжнародними стандартами 225 інструкторів з тактичної медицини, які мають відповідні сертифікати. Вони нині навчають особовий склад підрозділів, – зазначив начальник медичної служби ЗС України. – Створено навчальну медичну роту, розпочалася робота зі створення у Львові Центру тактичної медицини за стандартами НАТО на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки».

За словами полковника медичної служби Едуарда Хорошуна, у Центральному військово-медичному управлінні Збройних Сил України триває активна робота щодо фахової підготовки спеціалістів. Зокрема, організовано підготовку інструкторів з тактичної медицини. Підготовлених інструкторів направленно в район проведення АТО для проведення занять з особовим складом та надання медичної допомоги пораненим.

«Ми вдячні за допомогу нашим іноземним партнерам, – зазначив Едуард Хорошун. – За допомогою канадської сторони проведено три курси підготовки інструкторів. Також проведено навчання з підготовки до роботи медичного персоналу при масових санітарних втратах за сприяння Інституту медичних операцій Міністерства оборони США».

Він повідомив також, що з цього року в медичних вузах України формуються групи підготовки фельдшерів для ЗС України.

версія для друку