українська російська англійська
В Уряді розпочали розробку Стратегії розвитку автомобільних доріг України на 2017-2018 роки
05.10.2016 | 10:20
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів співпрацює з експертами Світового банку у розробці Стратегії розвитку автомобільних доріг України на 2017-2018 роки. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон під час зустрічі з представниками компаній – членів Американської торговельної палати в Україні.

«Ми зараз маємо відповідну співпрацю з Світовим банком. Провели декілька установчих нарад і плануємо у найкоротші терміни розробити стратегію розвитку українських доріг. Який буде кінцевий результат? В наших планах, і ця позиція поділяється експертами Світового банку, до 1 грудня ми повинні вийти на проміжний документ визначення пріоритетності ремонту, відновлення доріг на 2017 рік, і до квітня сформувати стратегію розвитку дорожньої мережі, транспортних коридорів до 2018 року», - заявив Володимир Кістіон.

Він також нагадав, що наступного року планується створити Дорожній фонд та залучити на ремонт автошляхів близько 14 млрд грн. Крім того, в планах Уряду – залучити ще близько $1 млрд від міжнародних фінансових організацій.

 

версія для друку