українська російська англійська
Ми розраховуємо на підтримку та допомогу закордонних партнерів, але й самі не стоїмо на місці, - Міністр оборони України
05.10.2016 | 11:26
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

4 жовтня Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон.

«Минув рік з нашої першої зустрічі у стінах Міністерства оборони України, – зазначив генерал армії України Степан Полторак. – Приємно констатувати, що у наших відносинах ми дотримуємося домовленості про регулярні зустрічі, що дають змогу підтримувати та поглиблювати співпрацю між Україною та Францією».

У ході зустрічі Міністр оборони України поінформував пані Ізабель Дюмон про ситуацію на Донбасі та стан виконання Мінських домовленостей.

Також він поінформував про хід реформування оборонного відомства та міжнародну підтримку українській армії. Зокрема, Міністр оборони подякував Уряду Французької Республіки та наголосив, що Франція була та залишається ключовим партнером України.

«Ми розраховуємо на підтримку та допомогу закордонних партнерів, але й самі не стоїмо на місці, – наголосив Міністр оборони Степан Полторак. – Усі наші зусилля спрямовані на реформування та розвиток Збройних Сил».

Також під час зустрічі сторони обговорили подальші кроки двостороннього співробітництва. Велика увага приділялася конкретним проектам військово-технічної співпраці, які будуть спрямовані на розвиток оперативних спроможностей України в сучасних безпекових умовах.

Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон висловила пропозиції щодо продовження діалогу на рівні Генеральних штабів України та Франції. Також вона підтвердила готовність Франції до подальшої співпраці та розвитку двосторонніх відносин.

версія для друку