українська російська англійська
Прем'єр-міністр подякував народним депутатам за конструктивну роботу із Урядом над розробкою необхідних для країни рішень
05.10.2016 | 13:32
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман подякував народним депутатам України за конструктивну роботу із Урядом над обговоренням проекту Бюджету на 2017 рік та напрацюванням необхідних рішень, що змінюють країну. Про це заявив Голова Уряду, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Хотів подякувати депутатам за конструктив, - зазначив Володимир Гройсман. - Подивіться на учорашній пленарний день, скільки були прийнято необхідних рішень, у тому числі щодо промислової політики, технологічних парків, екології. Це були ініціативи і Уряду, і депутатів. Це абсолютно нормальний спільний процес. Я усіляко буду сприяти, щоби у нас був конструктивний діалог".

Голова Уряду зазначив, що є деструктивні народні депутати, але їх меншість, абсолютна ж більшість проводить конструктивні зустрічі, роботу.

Так, Прем’єр-міністр повідомив, що учора, позавчора та минулого тижня провів зустрічі із фракціями Партії "Блок Петра Порошенка", "Народний Фронт", "Об'єднання "Самопоміч", Радикальної партії Олега Ляшка, групами "Воля народу" та "Партія "Відродження", під час яких було обговорено проект Бюджету на 2017 рік, його пріоритети, питання економіки, економічного зростання, зростання заробітних плат, "багато речей, які дозволять Україні змінюватися".

Уряд відповідав на професійні запитання, що не містили популізму. "Це була дуже предметна, конструктивна розмова, - зазначив Голова Уряду. - Ми працюємо над тим, щоб змінювати Україну. І я переконаний, що ми змінимо Україну".

Прем’єр-міністр підкреслив, що не бачить жодних перешкод для того, щоб Україна відбулася як економічно, оборонно сильна 45-мільйонна європейська держава.

Для досягнення цієї мети "потрібно більше об'єднань навколо абсолютно прозорих правильних рішень, які будуть розкривати потенціал країни, а людей робити заможнішими, щоб врешті-решт люди жили у спокої того, що ситуація буде змінюватися у кращий бік", наголосив Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку