українська російська англійська
Прем'єр-міністр та Уряд готові допомогти і підтримати Львів у вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища, - Володимир Гройсман
05.10.2016 | 16:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд та Прем’єр-міністр особисто готові надати необхідну підтримку львівській владі у вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у середу.

"Де ви будете бачити з міською радою, де ми можемо допомогти і підтримати, я готовий це зробити, - наголосив Прем’єр-міністр, звертаючись до голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки. - Я до ваших послуг".

Говорячи про необхідні дії Уряду, щоб допомогти Львову вирішити питання сміттєзвалища, Прем’єр-міністр нагадав, що напередодні 30 вересня у рамках робочої поїздки до Львівської області зустрічався з представниками громади села Малі Грибовичі, львівської міської ради, міським головою.

"Я вважаю, що вони абсолютно можуть узгодити спільний план дій. Єдине, що там є питання кризи довіри. Давайте, можливо, наше посередництво, якщо потрібно, чим ми можемо допомогти, щоб допомогти вирішити [проблему]", - зауважив Володимир Гройсман.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка також нагадав, що Уряд погодив проект Європейського інвестиційного банку, що "дає великий крок вперед і шлях до розв'язання проблем".

За його словами, "міській владі Львова треба працювати над тим, що, маючи на своїх депозитних рахунках по декілька сотень мільйонів гривень і маючи перевиконання з уже розподілених 600 млн і станом на 01.10 331 млн грн - це практично більше як 900 млн грн, треба просто сконцентрувати кошти і вирішити проблему. Тому що проблема носить суто технічний характер фінансового ресурсу. Сьогодні у місцевих органів влади їх більше ніж достатньо".

 

версія для друку