українська російська англійська
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Х'югом Мінгареллі
05.10.2016 | 18:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Х’югом Мінгареллі.

Голова українського Уряду підкреслив, що двосторонні відносини між Україною та Європейським Союзом мають стратегічний характер.

У ході зустрічі Володимир Гройсман наголосив на необхідності виконання сторонами завдань, які стоять на порядку денному між Україною та ЄС. Зокрема, йдеться про ратифікацію Угоди про асоціацію, використання другого траншу макрофінансової допомоги у розмірі 600 млн євро, запровадження безвізового режиму для українців. «Ми очікуємо на рішення Європейського Союзу щодо запровадження безвізового режиму для українських громадян», - сказав Прем’єр-міністр, відзначивши, що Україна зі свого боку виконала всі необхідні вимоги щодо лібералізації ЄС візового режиму для громадян України.

Також Володимир Гройсман підкреслив, що Уряд продовжує працювати над проведенням реформ. Зі свого боку Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Х’юг Мінгареллі схвально оцінив зусилля Уряду на шляху реформ. Він зазначив, що Україна за два останні роки дуже змінилася. 

Під час зустрічі Володимир Гройсман також відзначив необхідність проведення ґрунтовної підготовки засідання Ради асоціації, яке має відбутися 19 грудня, задля досягнення реальних позитивних результатів. «Розраховую на те, що ваша особиста роль буде значною у досягненні успіху наших двосторонніх відносин», - зауважив Прем’єр-міністр.

 

 

версія для друку